Kati OjalooFoto: MATI HIIS
Kergejõustik
5. august 2015, 21:48

Kati Ojaloo Taanis kolmas, viga saanud Kaur Kivistik kuues

Vasaraheite Eesti rekordi omanik Kati Ojaloo saavutas täna õhtul Kopenhaagenis toimunud võistlusel tulemusega 64.04 kolmanda koha.

Juuni lõpus Eesti naiste rekordi 67.26ni viinud Ojaloo heitis oma parima tulemuse kuuendal katsel. Naiste vasaraheite võitis tulemusega 68.35 prantslanna Alexia Sedykh.

Anna-Maria Oreli laeks jäi 59.18 ning tasuks viies koht seitse naise seas.

Samal võistlusel osales ka juulikuus suveuniversiaadil Eestile hõbemedali võitnud 3000 meetri takistusjooksja Kaur Kivistik, kes jäi aga oma isiklikust rekordist (8.32,23.) enam kui 10 sekundi kaugusele.

Aeg 8.43,14 andis talle Kopenhaagenis üheksa lõpetaja eas kuuenda koha. Jooksu võitis lõuna-aafriklane Dikotsi Lekopa ajaga 8.32,21.

Jooksuportaali andmeil tingis Kivistiku kehva aja teisel ringil takistust ületades saadud kannakõõluse vigastus.