Meistriliiga tabeliseis.Foto: Kuvatõmmis
8. august 2015, 21:03

ŠOKK! Flora kaotas üheksakesi(!) jäänud Narva Transile (4)

Eesti jalgpalli meistriliiga 23. voorus kaotas FC Flora kodus 2:3 Narva Transile, kuigi idavirulased jäid kohtumise lõpuks üheksakesi.

Floral oli täna võitu vaja, et kahe teise pealinna klubi - Nõmme Kalju ja Levadiaga - tiitliheitluses püsida. 26. minutil läks Trans endise Tallinna Infoneti palluri Maksim Lipini tabamusest aga juhtima...

11 minutit hiljem seadis Andre Frolov jalule viigi, kuid poolaja viimane sõna jäi siiski Transile - kaks minutit enne vilet viis paremkaitsja Tanel Tamberg narvakad taas ette.

Teisel poolajal olid täpsed Albert Prosa ja Vitalijs Zils. Transi 3:2 juhtimisel tõotas tulla ülipõnev lõppetendus, mille tegi närvilisemaks tõik, et Trans jäi kümnekesi - Marek Kaljumäe teenis 70. minutil tald ees sisse sõitmise tõttu punase kaardi.

Kuigi Norbert Hurda hoolealused surusid mis surusid, ei andnud Narva linnus järgi. Mõned minutid enne lõppu teenis viivitamise eest teise kollase Tamberg, kuid Flora püssirohi oli otsas.