Raul Must pääses MMil teise ringiFoto: STANISLAV MOSHKOV
10. august 2015, 22:54

NII SEE JUHTUS | Sport 10. augustil: päeva tipphetkedeks Musta võit, Zenjovi ja Liiviku tähtsad väravad (1)

10. august tõi Eesti sportlastele põhjust rõõmustamiseks - Raul Must alustas võidukalt sulgpalli MMi, Siim Liivik lõi võiduvärava Espoo Bluesi särgis, Sergei Zenjovi värav aitas ta koduklubil alustada Aserbaidžaani kõrgliigat viigiga ning U16 korvpallinoored võtsid B-divisjoni EMilt taas suure võidu.
22:54

On paslik tänasele spordipäevale joon alla tõmmata. Liituge meie otseülekandega taas homme hommikul!

22:46

Inglismaa kõrgliigakohtumine West Bromwich Albion - Manchester City on saanud poolajavile. City juhib kohtumist kahe Yaya Toure värava toel 2:0.

22:11

Artur Kotenko ja Saligorski Šahtjor võitsid Valgevene kõrgliigas Mazõri Slavia lausa 6:1!

21:45
JÄÄHOKI
21:41

Täna õhtul on Inglismaa Premier League'is vastamisi West Bromwich Albion - Manchester City

21:32
21:11

Juuni keskel Aserbaidžaani kõrgliigasse FK Gabala meeskonda siirdumine on koondise ründajale Sergei Zenjovile osutunud heaks käiguks!

20:57
JÄÄHOKI

Vägev! Espoo Bluesi jäähokimeeskond alistas täna KHLi meistri Sankt-Peterburgi SKA (Venemaa) 5:4. Bluesi võiduvärava viskas mängu eelviimasel minutil Siim Liivik.

20:27
19:45

Sergei Zenjov on viinud oma meeskonna Gäbälä viinud Aserbaidžaani liiga avavoorus 1:0 juhtima!

19:10

Artur Kotenko ja Saligorski Šahtjor on täna võistlustules Valgevene kõrgliigas, kui koduväljakul kohtutakse Mazõri Slaviaga. 38. minuti järel on seis Kotenko koduklubi kasuks juba 3:0!

Aserbaidžaani liigas on vastamisi Sergei Zenjovi tööandja Gäbälä ning Qarabag. Kohtumine algas meie aja järgi kell 19, väravaid veel löödud pole.

18:56

Edukat turniiri tegev korvpalli U16 koondis kohtub täna B-divisjonis Makedoonia eakaaslastega. Poolaja järel juhitakse 37:22, teise veerandaja võitsid eestlased lausa 21:6.

18:33
TENNIS

Vladimir Ivanov võitis Moskvas toimunud ITF-turniiril paarismängu, kirjutab Tennis.ee.

17:19
SULGPALL

Sulgpalli MM-l Indoneesias Jakartas pidi Kati Tolmoff esimeses kohtumises vastu võtma kaotuse. Loosiga juba esimeseks ringiks raske vastase saanud Tolmoff kaotas maailma edetabelis 23. kohal olevale Ngan Yi Cheungile Hong Kongist 15:21, 11:21. Tolmoffi tulemuseks MMil jääb 33-48. koha jagamine. Järgmisena võistleb Tolmoff nädala aja pärast Türgis algaval Euroopa Karikaetapil.

17:17

Eesti Korvpalliliit ühes toetajatega ehitab Riiga EMiks suure fännimaja, kus spordisõbrad saavad muuhulgas mänge jälgida ning loodetavasti koondislaste ja treeneritega kohtuda.

Õhtuleht rääkis uuest majast ka korvpalliliidu presidendi Jüri Ratasega. Vaata videointervjuud SIIT.

16:31
RANNAJALGPALL

Eesti rannajalgpallikoondis sai teada vastased, kellega kohtutakse 20.–23. augustini Pärnus peetaval Euroliiga superfinaalil. Meie koondis mängib alagrupis koos Ungari, Inglismaa ja Norraga.