SIIM LIIVIKFoto: TEET MALSROOS
Jäähoki
10. august 2015, 20:56

Super! Espoo Blues võitis Ilja Kovaltšuki ja KHLi meistrit, võiduvärava viskas Siim Liivik! (3)

Espoo Bluesi jäähokimeeskond alistas täna KHLi meistri Sankt-Peterburgi SKA (Venemaa) 5:4. Bluesi võiduvärava viskas mängu eelviimasel minutil Siim Liivik.Soome meeskond asus sõpruskohtumist juhtima, kuid avakolmandik lõppes viigiseisul. Teisel kolmandikul viis SKA tähtmängija Ilja Kovaltšuk Venemaa võistkonna ette, kuid kolmandiku keskpaigas lõi Blues kaks vastuseta väravat.Kovaltšuk viigistas kolmanda kolmandiku alguses seisu 3:3-le ning SKA läks korra ka matši juhtima, kuid Peter Tiivola värav 11 minutit enne lõpusireeni tõi tabloole taas viiginumbrid.Espoos toimunud kohtumise viimase tabamuse eest hoolitses Siim Liivik, kes oli täpne kohtumise eelviimasel, 59. minutil.