Manchester City oli hooaja avamängus veenevFoto: Rui Vieira
11. august 2015, 09:27

VIDEOD JA GALERII | Veenev City haaras Inglismaal liidriohjad

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga uue hooaja avavooru viimases kohtumises sõitis Manchester City külla West Bromwichile. Kui ülejäänud suured tiitlipretendendid Manchester Unitred, Londoni Chelsea ja Londoni Arsenal ei saanud esimese kohtumise mängupildiga kuidagi rahule jääda, siis City näitas kohe võimu ning tõusis ka liigatabeli liidriks.

Kogu kohtumist segelt domineerinud City vajas hooaja esimese värava löömiseks vähem kui kümmet minutit, mil Yaya Toure pealelöök võttis rikošeti WBA kaitsjast Craig Dawsonist ja veeres väjakuperemeeste puuri.

24. minutil sai Toure kirja oma teisegi tabamuse, kui kihutas Boaz Myhilli selja taha suurepärase kauglöögi ning 59. minutil vormistas Cityle 3:0 võidu Vincent Kompany.

Nii saab City eeloleval pühapäeval toimuvale matšile Chelseaga vastu minna liidripositsioonilt, nende selja taga hoiab teist kohta Leicester City ning kolmas on Crystal Palace.