Rannajalgpall

Rannajalgpalli Euroliiga superfinaali sissepääs on tasuta (1)

Toimetas Kaspar Koort, 13. august 2015 16:25
RannajalgpallFoto: KIRILL KUDRYAVTSEV
Rahvusvahelist rannajalgpallielu juhtiv organisatsioon Beach Soccer Worldwide (BSWW) ja Eesti Jalgpalli Liit (EJL) tegid kokkuleppe, mille alusel on 20.–23. augustini Pärnus peetaval Euroliiga superfinaalil sissepääs tasuta.

"Meie eesmärk taolist suurvõistlust korraldades ei ole mitte piletitulu, vaid rannajalgpalli populariseerimine ning nii saime BSWW poolt vastava nõusoleku, mis tähendab, et võistlus on publikule tasuta,“ märkis EJLi peasekretär Anne Rei. Elektroonilise pileti ostnud inimestega võtab Piletilevi ise ühendust, Piletilevi müügipunktist pääsme soetanute piletid ostetakse müügikohtades tagasi kuni 6. septembrini 2015.

Samal teemal

"Vabandame nende ees, kes juba pileti soetanud olid, kuid kindlasti tervitavad seda kokkulepet kõik huvilised, sest nüüd on põnevad mängud ja Eesti koondisele kaasaelamine kõigile tasuta,“ lisas Anne Rei. Kuigi suurvõistlus on nüüd tasuta sissepääsuga, tuleb pealtvaatajatel arvestada, et Pärnu randa püstitatav staadion mahutab kuni 2000 inimest – kes ees, see sees!

20.-23. augustini Pärnus peetavat rannajalgpalli Euroliiga superfinaali alustab Eesti 20. augustil, iseseisvuse taastamise päeval kell 19.00 matšiga Norra vastu. Teise kohtumise peab Eesti 21. augustil kell 19.00 Inglismaaga ning kolmanda alagrupimängu 22. augustil kell 19.00 Ungariga. Sõltuvalt alagrupikohtumiste tulemustest selgub Eesti vastane 23. augusti kohamängudes.

Euroopa meister rannajalgpallis selgub 23. augustil kell 19.00 Pärnus algavas finaalis.

Rannajalgpalli Euroliiga superfinaali ajakava – Pärnu rand

20. august

kell 10:15 Tšehhi - Türgi

kell 11:30 Aserbaidžaan - Rumeenia

kell 12:45 Ungari - Inglismaa

kell 14:00 Ukraina - Valgevene

kell 15:15 Hispaania - Itaalia

kell 16:30 Prantsusmaa - Šveits

kell 17:45 Portugal - Venemaa

kell 19:00 Norra - Eesti

21. august

kell 10:15 Aserbaidžaan - Tšehhi

kell 11:30 Ungari - Norra

kell 12:45 Türgi - Rumeenia

kell 14:00 Itaalia - Valgevene

kell 15:15 Ukraina - Hispaania

kell 16:30 Šveits - Venemaa

kell 17:45 Portugal - Prantsusmaa

kell 19:00 Inglismaa - Eesti

22. august

kell 10:15 Türgi - Aserbaidžaan

kell 11:30 Rumeenia - Tšehhi

kell 12:45 Norra - Inglismaa

kell 14:00 Itaalia - Ukraina

kell 15:15 Valgevene - Hispaania

kell 16:30 Šveits - Portugal

kell 17:45 Venemaa - Prantsusmaa

kell 19:00 Eesti - Ungari

23. august

kell 10:15 B-divisjoni 7.-8. koht

kell 11:30 B-divisjoni 5.-6. koht

kell 12:45 A-divisjoni 7.-8 koht

kell 14:00 A-divisjoni 5.-6. koht

kell 15:15 B-divisjoni 3.-4. koht

kell 16:30 A-divisjoni 3.-4. koht

kell 17:45 B-divisjoni finaal kell