Anastassia MorkovkinaFoto: ARNO SAAR
13. august 2015, 22:52

USKUMATULT VALUS! Pea terve kohtumise juhtinud Pärnu vutinaised lahkuvad murult kaotusega

Sloveenias naiste Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiri mängiv Pärnu JK naiskond oli täna lähedal suurepärasele võidule, kuid leppis lõpuks 1:2 kaotusega.

Pärnu ja Eesti koondise legendaarne ründaja Anastassia Morkovkina viis pärnulannad juba 8. minutil kodus mängiva Sloveenia meistri Pomurje vastu juhtima. Eesti naiste vuti valitsejannad hoidsid eduseisu 84. minutini.

Ent serblanna Danka Podovaci viigivärav murdis eestlannad ning kõigest kolm minutit hiljem lõi Tjaša Tibaut karistuslöögijärgsest olukorrast sloveenlannade võiduvärava.

Olgu öeldud, et mullu kaotas Pärnu samale vastasele 0:4, seega oleks eestlannade võit olnud vägev tulemus.

Pühapäeval kohtub PJK alagrupi viimases mängus Montenegro meistri Ekonomistiga, keda mullu võideti 2:1.