Jalgpall

Augsburg lõi käed Aafrika jalgpalli kunagise superlootusega 

Toimetas Kaspar Koort, 14. august 2015 10:37
Ghana koondise eest on Daniel Opare pidanud 17 kohtumist, korra pääses ta väljakule ka mullusel MMilFoto: JAVIER SORIANO
Ragnar Klavani koduklubi Augsburg annab teada, et on Portugali suurkubist FC Portost hankinud 24-aastase Ghana koondise paremkaitsja Daniel Opare.

2007.a U17 MMi parimaks kaitsjaks valitud ning 2009.a U20 maailmameistriks kroonitud Opare näol oli aastate eest tegemist tõelise supertalendiga, kellele ennustati suurt tulevikku, kuid paraku pole tema klubikarjäär loodetud hoogu sisse saanud. 

Samal teemal

2007.a U17 MMi järel värbas noormehe küll Madridi Real ise, kuid Hispaania gigandi esindusmeeskonda ta ei jõudnud ning 2010.a siirdus hoopis Belgia kõrgliigasse Standard Liege'i meeskonda. Aasta eest otsustas mehe enda rivistusse hankida FC Porto, kuid seal Oparel põhimeeskonda murda ei õnnestunud ning kevadhooaja veetis ta laenul juba Istanbuli Besiktasis, kelle eest lõi kuues mängus ka ühe värava.

Augsburgiga kolme aasta pikkuse lepingu sõlminud Opare avaldas Saksamaa klubiga liitumise üle suurt rahulolu ning tõstis selles esile ka oma noore koondisekaaslase Baba Rahmani panust. Iseküsimus on muidugi, kas Opare ja Rahman koos Augsburgi eest patsile joosta saavadki, teatavasti on vasakkaitsja Rahmani teenetest tõsiselt huvitatud Londoni Chesea.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee