Jalgpall

Mourinho poolt "hooratütreks" ristitud naisarst võib tulevikus Chelsea pingile naasta 

Õhtuleht.ee, 14. august 2015, 16:39
Eva Carneiro ja Jon Fearn Eden Hazardi tohterdamasFoto: IAN KINGTON
Londoni Chelsea peatreener Jose Mourinho andis tänasel pressikonverentsil mõista, et kuigi meeskonna meditsiinipersonali liikmed Eva Carneiro ja Jon Fearn jäävad eemale Londoni klubi järgmisest matšist Manchester Cityga, võivad nad tulevikus taas väljaku kõrvale naasta.

Mourinho läks arust ära, kui Carneiro ja Fearn tõttasid mängus Swanseaga tohterdama murul lebavat Eden Hazardi. Et Chelsea oli platsil arvulises vähemuses, tähendas see seda, et mõnda aega pidi Chelsea hakkama saama üheksa mängijaga, sest reeglite järgi peab mängija, kes saab arstiabi, väljakult lahkuma. Episoodis Carneirot selgelt "Hooratütreks" (portugali keeles "‘Filha da Puta’") vandunud Mourinho oli nimelt veendunud, et selles olukorras pidanuks arstid mängu paremini lugema ning jääma väljaku kõrvale. Karistuseks eemaldati Carneiro ja Fearn esindusmeeskonna juurest.

Mourinho vihapurse on tekitanud jalgpalliringkondades palju pahameelt ning täna otsustas portugallane olukorda pisut selgitada.

"Kõigepealt tahan öelda, et mu on fantastiline meditsiinipersonal, mida juhib doktor Paco Biosca. Mul on nendega head suhted ning nemad on mulle öelnud, et neid pole varem kunagi nii palju kiidetud, kui olen seda viimasel kahel aastal teinud mina."

"Doktor Jon Fearn ja doktor Eva Carneiro pole pühapäeval pingil, kuid see ei tähenda, et nii jääb kogu järgnevaks hooajaks."

Samal teemal

22. september 2015, 20:20
Jose Mourinhoga tülli pööranud kaunis naisarst lahkus Chelseast
18. september 2015, 19:47
Londoni Chelsea naisarsti hooratütreks sõimanud Jose Mourinho võib teo eest karistada saada
30. august 2015, 22:07
FOTOD | Unustage Eva Carneiro! Moskva Spartaki doktor on nii kuum, et tema kõhu peal võiks mune praadida!
16. august 2015, 13:09
Seksihull Chelsea arst tegi oma endise poiss-sõbra elu põrguks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee