Athletic Bilbao - BarcelonaFoto: Alvaro Barrientos
15. august 2015, 10:12

FC Barcelona jalgpallimeeskond pidi Eesti aja järgi eile hilisõhtul toimunud kohtumises tunnistama Athletic Bilbao 4:0 paremust.

Hispaania superkarika esimeses kohtumises ei jätnud baskid katalaanidele mitte mingil võimalust. Bilbao läks 13. minutil Mikel San Jose väravast kohtumist 1:0 juhtima, teisel poolajal lõi kübaratriki Aritz Aduriz.

Barcelona peatreener jättis küll avakoosseisust välja Gerard Pique, Andres Iniesta, Sergio Busquetsi ja Ivan Rakitici ning kaasa ei saanud teha Neymar ja Jordi Alba, kuid suurklubi koosseis oli siiski üsna muljetavaldav: ründeliini moodustasid Luis Suarez, Lionel Messi ja Pedro.

Hispaania superkarikavõitja selgub kahe mängu tulemust. Teine mäng peetakse esmaspäeval.