Uskumatu tenniseturniir! Gulbis oleks äärepealt alistanud Djokovici, Chardy - Isneri mäng kestis üle kolme tunni (1)

Toimetas Sander Jürjens, 15. august 2015, 10:31
Novak Djokovic Paul Chiasson
Kanadas Montrealis toimuval tenniseturniiril sai veerandfinaaliga sai läbi Läti mehe Ernests Gulbise turniir, kes andis esimest asetust omavale Novak Djokovicile (Serbia) kõva lahingu.

Gulbis võitis avaseti 7:5, kuid teises oli maailma esinumber parem kiires lõppmängus 9:7. Viimane sett kuulus Djokovicile 6:1.

Djokovic läheb nelja parema seas täna õhtul kokku prantslase Jeremy Chardyga, kes oli maratonmatšis parem John Isnerist. Maailma 49. reket Chardy kaotas avaseti kiires lõppmängus 9:11, kuid oli teises parem 15:13. Viimane sett läks samuti kiiresse lõppmängu, kus prantslane oli üle 7:4. Kohtumine kestis kolm tundi ja 12 minutit.

Neljanda asetusega jaapanlane Kei Nishikori alistas kahes setis 6:2, 6:4 hispaanlase Rafael Nadali. Nishikori vastaseks poolfinaalis on teise asetusega britt Andy Murray, kes 6:4, 6:4 üle Jo-Wilfried Tsongast.

17. august 2015, 07:00