Novak DjokovicFoto: Paul Chiasson
15. august 2015, 10:31

Uskumatu tenniseturniir! Gulbis oleks äärepealt alistanud Djokovici, Chardy - Isneri mäng kestis üle kolme tunni (1)

Kanadas Montrealis toimuval tenniseturniiril sai veerandfinaaliga sai läbi Läti mehe Ernests Gulbise turniir, kes andis esimest asetust omavale Novak Djokovicile (Serbia) kõva lahingu.

Gulbis võitis avaseti 7:5, kuid teises oli maailma esinumber parem kiires lõppmängus 9:7. Viimane sett kuulus Djokovicile 6:1.

Djokovic läheb nelja parema seas täna õhtul kokku prantslase Jeremy Chardyga, kes oli maratonmatšis parem John Isnerist. Maailma 49. reket Chardy kaotas avaseti kiires lõppmängus 9:11, kuid oli teises parem 15:13. Viimane sett läks samuti kiiresse lõppmängu, kus prantslane oli üle 7:4. Kohtumine kestis kolm tundi ja 12 minutit.

Neljanda asetusega jaapanlane Kei Nishikori alistas kahes setis 6:2, 6:4 hispaanlase Rafael Nadali. Nishikori vastaseks poolfinaalis on teise asetusega britt Andy Murray, kes 6:4, 6:4 üle Jo-Wilfried Tsongast.