Ragnar Klavan (vasakul) põhjustas täna penalti.Foto: LUKAS BARTH
15. august 2015, 18:25

VIDEO OLUKORRAST | Nõustud kohtunikuga või mitte? Klavan põhjustas Augsburgi hooaja avamängus penalti (4)

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg kaotas Saksamaa kõrgliiga 2015/16 avamängus 0:1 Berliini Herthale, mis lõi värava eestlase põhjustatud penaltist.

Hooaja avamängus võõrustas läinud hooajal viienda koha saanud Augsburg Herthat, mis jäi läinud hooajal napilt püsima - Berliini klubi kogus sama palju punkte kui üleminekumängudele läinud Hamburg.

Kohtumisele favoriidina läinud Augsburg jäi esimese poolaja lõpus vähemusse, kui Raul Bobadilla teise kollase teenis ning duši alla läks. Kohtumise murdehetk oli aga teise poolaja alguses, kus osales ka Sinisärkide kapten.

Nimelt põhjustas 29aastane viljandlane 48. minutil penalti, kui kukutas karistusalas endise Londoni Chelsea mängumehe Salomon Kalou. Sama mees sooritas edukalt ka 11meetri karistuslöögi.

Augsburgi ei päästnud kaotusest ka tõik, et 66. minutil jäi Herthagi vähemusse - teise kollase teenis paremäär Roy Beerens.

0-1 Salamon Kalou Penalty-Kick Goal HD... by Sport-Today-2014