Manchester City võitisFoto: Andrew Yates
16. august 2015, 19:56

NII SEE JUHTUS | Manchester City nuhtles Premier League'i supermatšis Londoni Chelseat

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga teises voorus sai näha tõelist gigantide duelli, kui Manchester City võõrustas tiitlinõudlejate duellis Londoni Chelseat. Avavoorus oli märksa veenvam City, kes alistas võõrsil 3:0 West Bromi, Chelsea pidi aga mängus Swansega leppima 2:2 viigiga ning ka täna oli City vastastest selgelt üle, võites kohtumise 3:0.
20:13

Liigatabel:

19:57

Ja kohtumine ongi lõppenud City 3:0 võiduga!

19:46

3:0! Fernandinho! Man City peksab Chelseat mõnuga!

19:45

City võtab ovatsioonide saatel platsilt avavärava autori Agüero ning viimasteks minutiteks väljakule Wilfried Bony.

19:42

2:0! Teist vooru järjest skoorib nurgalöögi järel City kapten Vincent Kompany ning kui kohtumise lõpuni jääb kümme minutit, on Chelsea seis enam kui hapu.

19:42
OptaJoe

2 - Vincent Kompany has scored in back-to-back Premier League games for the first time since December 2013. Leader.

19:32

Võimas tempo, võimas mäng! Chelsea vasturünnakul pääseb täiesti vabana löögile Eden Hazard, Joe Hart saab aga keha ette ja City napp eduseis püsib.

19:27

Vahetused: Chelseal puhkama Ramires ja platsile Juan Cuadrado, Cityl Jesus Navas välja ja Samir Nasri mängu.

19:24

Kui teise poolaja esimesel veerandtunnil dikteeris sündmuste käiku pigem Chelsea, siis nüüd on asjad taas City kontrolli all.

19:17

Ramires saadab palli Joe Harti selja taha, kuid kohtunike arvates oli eelnevalt suluseisus ja värava ei loe. Kuid  kas ikka oli suluseis?

19:07

Teine poolaeg on alanud, Chelsea teeb kohe ka vahetuse, kui John Terry asemel asub väljakule Kurt Zouma.

18:54
ottjarvela

Poolaeg #mfcf-#cfc 1:0. Eduseis teenitud, Aguero värav super, kohtunikult õige otsus Fernandinhole punast mitte anda + komöödia tohtritega.

18:51

Esimene poolaeg on  lõppenud, Manchester City juhib igati teenitult 1:0.

18:45

Valus! Fernandinhole kollane kaart.

18:36
ottjarvela

Kui anda Sergio Aguerole ridamisi väravavõimalusi, siis mõne ta ikka ära lööb. Teenitud juhtvärav, Chelsea kaitse käriseb. #mcfc - #cfc 1:0

18:32

1:0! 32. minutil haarab City teenitult eduseisu, kui Sergio Agüero sahistab lõpuks ära!

18:27
ottjarvela

Kui Asmir Begovic sama hästi jätkab, pole Jose Mourinhol vaikimisi esi-vv Thibault Courtois' ennistamisega kuhugi kiiret. #mcfc - #cfc 0:0

18:17

City mäng sujub suurepäraselt, kuid Begovic hoiab Chelseat vee peal. Bosnialane tõrjub järjepanu Agüero kaks lööki.

18:05
18:03

Cityl kohe hiilgav võiamalus juhtima minna, kuid Sergio Agüero ei suuda realiseerida üks-üks olukorda täna Chelsea puurisuul seisva Asmir Begovici vastu!