Jalgrattasport

VÕIMAS! Nädala eest Hispaanias võidutsenud Rein Taaramäe võitis ka Norra velotuuri!

Toimetas Kaspar Koort, 16. august 2015 18:54
Rein Taaramäe võitis Norra mitmepäevasõiduFoto: witter.com/ArcticRaceofN
Eelmisel nädalal Hispaania Burgose velotuuri võitnud Rein Taaramäe hiilgav vorm jätkus ka Norras toimud Arktika mitmepäevasõidul, kui meie mees võttis sealgi üldvõidu.

Enne tänast etappi oli Taaramäe teine, kaotades liidrisärki hoidnud belglasele Ben Hermansile 7 sekundiga, kuid sõidu lõpposas end kolme jooksiku hulka surunud eestlane sõitis selle vahe kinni ning kuigi lõpetas etapi komanda kohaga, võttis lõpuks üldvõidu, edestades tänast võidumeest šveitslast Silvan Dillieri 8 sekundiga.

Taaramäe kõva abimees Tanel Kangert sai täna 21. koha, kokkuvõttes tema koht 17.

26.08.2015
Rein Taaramäe liitus Katjušaga: seal loeb, kas oled kõva võidusõitja või mitte!
25.08.2015
Portaal: Rein Taaramäe on äärmiselt lähedal diilile Venemaa meeskonnaga
17.08.2015
VIDEO | Taaramäe triumfiga lõppenud etapil tervitas rattureid... Tank!
16.08.2015
NII SEE JUHTUS | Sport 16. augustil: Taaramäe võitis Norra velotuuri, kossukoondis sai jagu Lätist