HAKKAMIST TÄIS: Eesti vollekoondis läks Euroopa liiga finaalturniirile vastu suure entusiasmiga. Kahjuks naaseti tühjade kätega.
17. august 2015, 07:00

Kuhu jäi võrkpallurite medal? (3)

Kümnest mängust kümme võitu – Eesti võrkpallikoondise uhke statistika Euroopa liiga alagrupiturniiril. Nelja parima seas pöördus kõik aga pea peale – mitte ainult ei saadud kahte kaotust, vaid ei võidetud isegi ühtegi geimi. Mis juhtus?

Pärast neljapäeval kaotatud Euroopa liiga poolfinaalkohtumist Makedooniaga olid koondislased ääretult pettunud – alagrupiturniiril kahel korral alistatud balkanlastele jäädi alla kindlalt 0:3.

Vigade parandamise võimaluseks pidi saama pronksimäng Poolaga, ent sealgi tuli vastu võtta sama kindel kaotus. Pallurite näod pärast kohtuniku lõpuvilet olid kui miljonimängu osavõtjad, kes ei tea vastust juba esimesele küsimusele.