Korvpall

Eesti lõpetas Tbilisi turniiri 70:69 eduga Läti üle

Lätlased, kas 10. septembril mängime samamoodi? (3)

Ville Arike, 17. august 2015 07:00
Siim-Sander Vene kerkis Tbilisis Eesti parimaks, eile panustas ta võitu Läti üle 19 punkti, 8 lauapalli ja 6 (!) vaheltlõiget.Foto: Arno Saar

Pärast Tbilisi korvpalliturniiri esimest poolt, kus Eesti korvpallikoondis oli käinud Gruusia saunas ja kaotanud Itaaliale veerandaja 5:34, paistis taevas eriti sünge. Ent kõik pöördus kiirelt ja eile nopiti juba magus 70:69 võit naabri Läti üle.

Pilvedesse ei saa mõistagi tõusta, sest kõik meeskonnad on praegu alles otsimise staadiumis ning eestlastegi mängumootor ei tööta veel kaugeltki õlitatult. Aga selge, et võiduga on alati parem koju minna kui kolme nulliga – seda rõhutasid ka peatreener Tiit Sokk ja kapten Kristjan Kangur.

Kõik muu oli aga tagasihoidlikkuse paraad. Loomulikult saab lõunanaabritele kohe nina peale visata, et kas teeme 10. septembril Riga Arenal samasuguse mängu? Mängujuht Sten-Timmu Sokk võttis tuure maha: „Nendest mängudest ei tasu küll järeldusi teha, pigem peab ettevaatlikumalt suhtuma. Siis on Läti palju tugevam, kui ta siin oli, neil olid täna ka mõned põhimehed puudu."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.08.2015
VIDEO JA FOTO | Läti vastu säranud Siim-Sander Vene vajas mängu järel nelja õmblust
15.08.2015
VIDEO: ÕHTULEHT GRUUSIAS | Siim-Sander Vene: lasime vastased teisel veerandil jooksma
15.08.2015
Gruusiaga miinus 35. Kas on põhjust paanikaks?
14.08.2015
VIDEO | ÕHTULEHT GRUUSIAS: Siim-Sander Vene nimetas tänase mängupildi jamaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee