PINGELINE TIITLIHEITLUS: Flora, Kalju ja Levadia kõik ühe punkti sees!

Toimetas Henry Rull, 17. august 2015 20:52
Flora mängijatel oli täna põhjust rõõmustamiseks.Foto: ALAR TRUU
Eesti jalgpalli meistriliiga 24. voorus võitis Tallinna Flora 4:1 Viljandi Tulevikku, mis viib pealinlased tabelis liidritest kõigest silma kaugusele.

Norbert Hurda hoolealused alustasid mängu suurepäraselt, kui 20 minutiga lõi kaks väravat noor Joseph Saliste. Kuigi Gerdo Juhkam lõi 29. minutil ühe tagasi, vormistasid Andre Frolov ja Mihkel Ainsalu teisel poolajal lõppskoori.

Floral on nüüd koos 54 silma nagu ka teist kohta hoidval Nõmme Kaljul. Liider Tallinna Levadia on Florast ja Kaljust pelga silma kaugusel, nii valitsevatel meistritel kui Sergei Terehhovi juhendatavatel on 24. vooru mäng veel pidamata.

Liigatabel:

31.08.2015
Kalju audis, tiitli jagavad Flora ja Levadia
18.08.2015
REPORTAAŽ | Säärase kaitsetööga Nõmme Kalju meistriks ei tule
18.08.2015
Norbert Hurt Enar Jäägeri lahkumisest: ei saa ju minna mängule mõttega, et nüüd meid rebitakse ribadeks