Bilbao mängijad said võidukarikaga triumfeerida FC Barcelona koduväljakulFoto: QUIQUE GARCIA
18. august 2015, 09:41

VIDEO | Barcelona ei suutnud avamängu häbi maha pesta ja jäi superkarikata

Tänavune Hispaania jalgpalli superkarikas kuulub Bilbao Athtleticule, kes näitas koha kätte FC Barcelonale endale: et avamängus purustati Kataloonia hiid koguni 4:0, siis piisas kordusmängu 1:1 viigist enam kui küll, et kohtumise lõppedes karikaga triumfeerida.

Barcelona üritas kodustaadionil toimunud kordusmängus saavutada kiiret avaväravat, kuid Bilbao kaitselukk suudeti lahti muukida alles 43. minutil, mil täpne oli Lionel Messi.

Teisel poolajal jätkas Barca üritamist, kuid nende olukord muutus veelgi lootusetumaks, kui 56. minutil teenis punase kaardi Gerard Pique. Kakskümmend minutit hiljem viigistas Aritz Aduriz mänguseisuga ning sellega oli superkarika saatus ka sisuliselt otsustatud. Tõsi, neli minutit enne kohtumise lõppu näidati punast kaarti ka Bilbao mängijale Solale, kuid see mängu saatuse suhtes enam erilist tähtsust ei omanud.