Martin VunkFoto: TIINA KÕRTSINI
18. august 2015, 21:26

Vahetusest sekkunud Vunk päästis Pärnule viimastel minutitel viigi

Juulis Pärnu Linnameeskonnaga liitunud poolkaitsja Martin Vunk sai kirja oma esimese värava uues meeskonnas, kui realiseeris üleaja teisel minutil Narva Transi vastu penalti. Löök päästis pärnakatele 2:2 viigi.

Trans läks võõrsil peetud kohtumises 40. minutil viis Vlasi Sinjavski Narva 1:0 juhtima, kuid viie minuti pärast viigistas seisu Rauno Tutk.

85. minutil teenisid narvalased penalti, kui Kristen Saarts niitis maha Dmitri Barkovi. Roman Nesterovskil polnud selle realiseerimisega probleeme ning tundus, et Narva saab taaskord ühe korraliku võidu kirja, kuid mängu üleminutitel mängis Aleksei Jahhimovitš karistusalas käega ning 80. minutil mängu tulnud Vunk täitis oma ülesande, realiseerides penalti.

Liigatabel: Tallinna Levadia 56 punkti (25), Nõmme Kalju 55 (25), FC Flora 54 (25), Sillamäe Kalev 42 (25), Infonet 41 (24), Narva Trans 30 (25), Paide Linnameeskond 20 (25), Viljandi Tulevik 18 (24), Tartu Tammeka 15 (23), Pärnu Linnameeskond 13 (25).