Õhtuleht.ee, 19. august 2015, 00:44
Manchester United alistas 3:1 BruggeFoto: OLI SCARFF
Manchester United on Meistrite liiga grupifaasile üha lähemal, kui play-offi avamängus alistati 3:1 Club Brügge.

Kuigi United jäi 8. minutil Michael Carricki omaväravast 0:1 kaotusseisu, suudeti Old Traffordil mänguseis tänu Memphis Depay kahele väravale enda kasuks pöörata.

Brügge jäi 80. minutil tänu Mechele teisele kollasele kaardile ühemehelisse vähemusse ning see andis Punastele kuraditele veel parema tee: Depay tsenderdus Marouane Fellainile vormistas lõppseisuks 3:1 Unitedile.

KOHTUMISED:

Sporting - Moskva CSKA 2:1 (12. Gutierrez, 82. Slimani - 40. Doumbia

Borissovi BATE - Partizan 1:0 (75. Gordjetšuk - 45. eemaldamine: Marko Jevtovic)

Rooma Lazio - Leverkuseni Bayer 1:0 (77. Keita)

Manchester United - Club Brügge 2:1 (13., 43. Depay - 8. ov. Michael Carrick, eemaldamine: 79. Mechele)

Astana - APOEL 1:0 (14. Džolitšijev)

26. august 2015, 11:25
Louis van Gaali ülestunnistus: ManU on parem ilma pallita
17. august 2015, 10:48
ALATU SKEEM: Real kavatseb De Gea rahaga üle ujutada, Man Unitedile jääksid aga tühjad pihud
15. august 2015, 20:59
Barcelona staar: Louis van Gaali käitumise tõttu ei tea ma, kas tahan ManUga liituda
15. august 2015, 14:13
Howard Webb: jätsin Liverpoolile penalti andmata ja karjääri lõpus pelgasin Man Unitedi mänge