Kahe väravaga juhtinud Nõmme Kalju jäi taas võidust ilma

Toimetas Kaspar Koort, 21. august 2015, 22:16
Nõmme Kalju jäi kolmandat mängu järjest võiduta MATI HIIS
Eesti jalgpalli meistriliigas jäi kolmandat mängu järjest võiduta Nõmme Kalju, kui võõrsil tehti 2:2 viik FC Infonetiga.

Esimesel poolajal sujus Kalju mäng seejuures kenasti ning Eino Puri 3. ja Hidetoshi Wakui (penaltist) 36. minuti väravatest juhiti vaheajale minnes 2:0.

Ometi ei tähendanud see veel võitu: 57. minutil skooris väljakuperemeeste poolt Vladislavs Kozlovs ja 73. minutil Trevor Elhi ning mängu lõppseisuks jäänud 2:2 viik oligi tõsiasi.

Teises tänases kohtumises pidi Tartu Tammeka tunnistama kodustaadionil FC Flora 4:1 paremust (4. pen. Markus Jürgenson, 6. Albert Prosa, 30. Joseph Saliste, 85. Rauno Sappinen - 82. Martin Hurt).