Kergejõustik

Justin Gatlin napist kaotusest: komistasin ja andsin võidu käest! 

Toimetas Sander Jürjens, 23. august 2015 17:46
Justin Gatlin (vasakul) ja Usain BoltFoto: David J. Phillip
Pekingis taas maailma kiireimaks meheks tituleeritud jamaikalane Usain Bolt sõnas pärast 100 meetri finaali, et tahtis võita enda pärast, mitte otseselt Justin Gatlinit alistada. Hõbedamees Justin Gatlin usub, et andis võidu ise käest

„See võit tähendab mulle palju, sest olen terve hooaja vältel talunud tagasilööke. Mul läks kaua aega probleemi mõistmiseks. Kõik toimis ning olen väga õnnelik," ütles nüüdseks üheksakordne maailmameister Bolt Guardianile.

9,80-ga teise koha saanud ning võitjale sajandikuga alla jäänud Justin Gatlin arvas, et andis ise võidu käest. „Ma komistasin viimasel viiel meetril ja hakkasin veidi kätega vehkima. Aga olen õnnelik, et jõudsin [eesmärgile] nii lähedale ja esindasin oma kodumaad," sõnas ameeriklane.

Gatlin lisas, et survet ta ei tundnud. „Ma pole surve all olnud alates 2011. aastast."

Ameeriklane kiitis ka võidutsenud Bolti. „Ta on mängur, šõumees. Kõik, kes temaga ühele joonele astuvad, peavad olema eesolevaks valmis."

Samal teemal

24.07.2015
Justin Gatlin boikoteerib Suurbritannia meediat, sest "nad kirjutavad vaid dopingust ning üritavad Gatlinit halvas valguses näidata"
24.07.2015
Endine tippjooksja: Justin Gatlin andis Usain Bolti vastu võidu käest
24.07.2015
KERGEJÕUSTIKU MM | Tõeline show! Usain Bolt filmis ise oma medalitseremooniat
23.07.2015
KERGEJÕUSTIKU MM | KES SIIS VEEL!? Usain Bolt lippas kõigist kiiremini