KUKEPOKS MUUTIS MÄNGU: Raj (peidus) vaatab pealt, kuidas Markus Lukk (mustas) tema löögist maas lamab. Hetk varem on Lukk tõuganud pikali Marian Posteuca (punases). Foto: Alar Truu
24. august 2015, 07:00

Rannajalgpalli koondise peatreener keevalisest superfinaalist: kohtunik võinuks vile kasutada ja ka meie kasuks rohkem käsi viibutada!

Kodune rannajalgpalli Euroliiga superfinaal kulges eestlaste jaoks kui muinasjutus: alistati nii võimatuna näivad vastased, päike lõõskas lagipähe ning liivgi paistis meile sobivas suunas lendavat. Puudu oli vaid õnnelik lõpp!

Kuni eestlaste teele astusid ette rumeenlased, kelle vampiiriveri vemmeldas niivõrd, et lajatasid eestlased sõna otseses mõttes pikali.

Jutt käib B-divisjoni finaalkohtumise viimase perioodi viiendast minutist, kui esmalt eemaldati kaitseolukorras vastast ramminud väravavaht Markus Lukk ning ta seejärel liiva sisse lennutanud rumeenlane Raj. Lukk oli terve turniiri jooksul eestlaste võtmemängija ning lisaks tõrjetööle lõi ta alagrupimängudes koguni kuus väravat, nüüd pidid eestlased seisul 5:5 saatma puuri Vaiko Tammevälja.