KAHJU: Rasmus Mägi pool­finaalist edasi ei pääsenud. Järgmine võimalus on kahe aasta pärast. Foto: Andres Putting (Delfi)
Kergejõustik
24. august 2015, 07:00

Mägi: tartaani ei tasu kohe peksma hakata, kripeldus tuleb veel nagunii! (7)

Esimest korda MMil finaali pürginud Rasmus Mägi sai 400 m tõkkejooksus 48,76ga 13. koha ja oli pettunud.

Tõenäoliselt ei saanud Rasmus Mägi MMi 400 m tõkkejooksu poolfinaali järel hästi uinuda. Küllap otsis mullu EMil hõbeda võitnud tartlane vastust põletavale küsimusele, miks ta finaali ei pääsenud. "Jooks hakkas kohe pärast lõpetamist uuesti peas ringi käima ja mõtlesin, kus midagi tegemata jäi," rääkis Rasmus.

Rasmus ei reeda oma tundeid nii kergelt kui paljud teised tippsportlased. Mõni kõmistab ohtralt vandesõnu, teine loobib naelikuid, kolmas sajatab iseennast.