Korvpalli EM 2015

ŠARMANTSED FOTOD | Eesti korvpallikoondis sai ülišikid ülikonnad, mille õmblemiseks kulus 120 meetrit kangast (7)

Õhtuleht.ee, 24. august 2015, 22:23
Eesti korvpallikoondislased on nüüd šarmantselt riietatud.Foto: Joosep Martinson
Pikkade korvpallitraditsioonidega Baltika Group ei mõelnud kaks korda kui Eesti Korvpalliliidu poolt tuli idee panna soliidselt riidesse meie korvpalli EM-koondis. Lühikese ajaga sai kokkusattumusest tekkinud idee reaalsuseks ning Baltmanist Eesti korvpallikoondise toetaja.

Laupäeval enne Toyota Nelja Rahvuse Karikaturniiri otsustavat mängu Eesti ja Hollandi vahel seisid meie mehed uhkelt Baltman Unique eritellimusülikondades ennast näitamas – eeskätt treeneritebrigaad ning osad mängijad, kes laupäeval kaasa ei pidanud tegema. 

Baltman on seni riidesse pannud pikaaegse koostööna näiteks jalgpallikoondist, Montoni kaubamärgi alt aga on kestnud juba aastakümneid koostöö Eesti Olümpiakomitee ja olümpiakoondistega. „Võiks siia juurde lisada, et meie Leedu harufirma paneb rõivaisse näiteks Kaunase Žalgirise kossumeeskonna treenerid," sõnas Baltika juht Meelis Milder.
„Anda soliidne, väärikas ilme meie korvpalli rahvuskoondisele – see on meie jaoks missiooniküsimus ning kindlasti ka auasi."

7 KOMMENTAARI

l
lilli 31. august 2015, 09:12
Miks peab kogu aeg vinguma, aru ma ei saa!!??? Mu meelest vinged poisid, täitsa meeste moodi kohe!! :) Muidu dress ja dress ... Kunagi, ma mäletan, mi...
(loe edasi)
h
Hyrrem 31. august 2015, 00:11
Kenad mehed, Midagi mehelikku ka naistele vaatamiseks.
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee