Jalgrattasport

Lisatud Taaramäe kommentaarid!

Rein Taaramäe liitus Katjušaga: seal loeb, kas oled kõva võidusõitja või mitte! (1)

Henry Rull, Tartu, 26. august 2015 12:11
Rein Taaramäe.Foto: ALDO LUUD
Eesti üks paremaid jalgrattureid Rein Taaramäe teatas, et sõidab uuel hooajal Venemaa tippklubi Katjuša ridades.

"Katjuša on praegu maailma kolmanda asetusega klubi. Mulle meeldib, et seal ei pushita ühte rahvust, vaid seal loeb kas oled kõva võidusõitja või mitte. Minust saab kaasliider. meeskonna liider on mägedes Joaquim Rodriguez, klassikutel on selleks Alexander Kristoff. Temaga sain väga palju suheldud, ta selgitas mulle, kuidas meeskonna taust välja näeb ja kuidas asjad käivad. Suurtuuril saan kindlasti liidrirolli proovida. Kõva meeskond - kui endal abi vaja, saan neile loota ja samuti võin midagi vastu anda," selgitas Taaramäe.

Samal teemal

Augustis kaks velotuuri - Hispaanias sõidetud Vuelta a Burgose ja Norra Arctic Race'i - võitnud Taaramäe välistas Astanas jätkamise juba suve alguses. 

"Hooaja alguses oli 3-4 klubi, kes olid minust väga huvitatud. Enne Tour de France'i vajus huvi veidi ära, kuid tuuri ajal hoiti mul silma peal. Katjuša uskus minusse algusest saadik, aga ma polnud kindel ja vaimustatud, kas see ikka hea variant on," tõdes Taaramäe.

"Kui läbirääkimisi pidasime, rääkisime alguses rohkem finantsilisest poolest. Küsisin, mida nad minult täpsemalt ootavad. Sain vastuse, et nad usuvad, et minust saab liider. See pani mõtlema, et keegi usub minusse ja nägin võib-olla viimast võimalust, et kõrgesse seltskonda jõuda," rääkis ta.

Loe pikemalt homsest Õhtulehest!

Samal teemal

20.11.2015
Rein Taaramäe: Tour de France on minu jaoks nagu Saaremaa velotuur
19.08.2015
Taaramäe MMi eel: parim minek tulebki alles nüüd!
28.07.2015
Rein Taaramäe krooniti cyclocrossi rattaga Tartu meistriks: sõidab mees, mitte ratas!
28.07.2015
Taaramäe uus tiim on värbamas tugevat täiendust