Wayne RooneyFoto: Yves Herman
26. august 2015, 23:46

MEISTRITE LIIGA | ManU sai Belgias hakkama tõelise hävitustööga (1)

Meistrite liiga eelringis play-off'is ei jätnud Inglismaa suurklubi Manchester United Club Brugge'ile mingit võimalust. Pärast 3:1 võidetud avamatši alistati belglased võõral väljakul 4:0.

Heas hoos oli Unitedi kapten Wayne Rooney, kes lõi kolm väravat. Kohtumise viimase tabamuse autoriks kirjutati 63. minutil Ander Herrera. 81. minutil ei suutnud penaltit realiseerida Javier Hernandez, kes otsustaval hetkel libastus.

Saksamaa meeskond Leverkuseni Bayer alistas koduväljakul 3:0 Rooma Lazio. Esimese mängu olid itaallased võitnud 1:0.

Meistrite liigasse jõudis ka Kasahstani meeskond Astana, kes oli kahe mängu kokkuvõttes 2:1 üle Küprose APOEList. Tänane mäng lõppes 1:1 viigiga, tähtsa värava lõi Astana ridades 84. minutil serblane Nemanja Maksimovic.

Esimese mängu Lissaboni Sportingule 1:2 kaotanud Moskva CSKA tuli raskest seisust välja ning lunastas 3:1 võiduga samuti pääsme ihaldatud võistlussarja.

Taas mängib Meistrite liigas Valgevene meeskond Borissovi BATE, kes alistas Belgradi Partizani tänu võõrsil löödud väravale. Tänane kohtumine lõppes Serbia kodumeeskonna 2:1 võiduga, kuid BATE-l oli kodust kaasa võetud magus 1:0 võit.

Meistrite liiga alagrupid loositakse homme.