Anett KontaveitFoto: MATI HIIS
28. august 2015, 22:43

NII SEE JUHTUS | Sport 28. augustil: Kontaveiti suur triumf

Lisaks juba lõppenud kergejõustiku MMi 7. võistluspäevale toimus täna spordimaailmas palju muudki põnevat. Euroopa liiga alagruppide loosimisel said oma vastased teada Ragnar Klavan (Augsburg) ja Sergei Zenjov (Gabala). Eesti korvpallikoondis kaotas Bosnia ja Hertsegoviinale, kuid Anett Kontaveit jõudis võiduga USA lahtiste põhiturniirile.
22:43

Õhtuleht tõmbab oma tänasele tekstipõhisele otseülekandele joone alla. Oleme teiega tagasi homme hommikul.

22:43

Eesti korvpallikoondise mängija Joosep Toome ütles pärast tänast mängu Bosnia ja Hertsegoviinaga, et meeskond jäi kaitses hätta.

22:25
KÄSIPALL

Tallinnas algas rahvusvaheline klubimeeskondade käsipalliturniir.

Tulemused:
Dynamo Riihimäki võitis Viimsi/Tööriistamarketit 22:21 (9:11)
TunMan võitis HC Kehra/Horizon Pulp&Paperit tulemusega 27:26 (11:12)
SK Tapa kaotas St Peterburg II meeskonnale 16:25 (6:12)
HC Tallas/Tallinna Spordikool kaotas Riihimäen Cocksile10:32 (5:15)
BK46 võitis Dynamo Riihimäed tulemusega 26:17 (9:9)
Viimsi/Tööriistamarket kaotas TunManile 26:31 (13:16)
Aruküla SK võitis SK Tapa meeskonda 23:18 (13:7)
St. Peterburg II võitis HC Tallas/ Tallinna Spordikooli 28:16 (13:7)

22:20

New Orleans Pelicansi meeskond soovis, et nende keskmängija Alexis Ajinca Prantsusmaad EM-finaalturniiril ei esindaks. Nende soov täitus.

22:01
TENNIS

Kokkuvõtte US Openi põhiturniirile pääsenud Anett Kontaveiti tänasest matšivõidust leiab SIIT.

21:56
TENNIS
21:40
TENNIS

Super! Anett Kontaveit võidab otsustava seti 6:4!

20:54
TENNIS

Kontaveit kaotab teise seti 2:6.

20:49
TENNIS

Samal ajal on USAs raskustes Anett Kontaveit, kes on teises setis taga 2:5. Avaseti eestlanna 7:6 (4) võitis.

20:48

Eesti jõuab vahepeal vastastele juba ohtlikult lähedale, kuid Bosnia ja Hertsegoviina suudab kohtumist siiski valitseda ja võidab 76:85. Eesti turniir Horvaatias lõpeb kahjuks kolme kaotusega.

20:40

Eesti jõuab üheksa punkti kaugusele! Pärast Siim-Sander Vene korve on seis 69:78. Mängida on alla kolme minuti.

20:29

Vahe on Horvaatias veelgi kärisenud - 55:76.

20:22

3. veerandaeg Horvaatias on lõppenud: Bosnia ja Hertsegoviina suurendab oma eduseisu veelgi ja juhib 65:50.

20:21
AUTORALLI
20:18
TENNIS

Anett Kontaveit võidab avaseti kiires lõppmängus 7:4!

20:15
TENNIS

Kontaveit laseb murda vastu... Kiire lõppmäng

20:08
TENNIS

Põnevat tenniselahingut on pidamas Anett Kontaveit, kes kohtub Suurbritannia tennisisti Naomi Broadyga. Kontaveit murrab avaseti lõpus Broady pallingu ja asub 6:5 eduseisul ise servima.

20:02

Eesti jalgpallinaiskond võidab Katrin Loo väravast 1:0 Läti! "Muudmoodi kui võiduga poleks me saanud Morkovkinat ära saata," muigas värava löönud Loo.

19:45
Sander Jürjens

Poolaeg Bosnia ja Hertsegoviina vastu lõpeb Eesti kaotusseisul 32:41. Tegime küll teisel veerandajal 9:0 vahespurdi, kuid sellele vastati kohe 8:0 spurdiga...
Eesti parim on seni olnud Sten-Timmu Sokk kaheksa punktiga, Vene ja Talts on lisanud seitse. Joosep Toome on nelja punkti kõrval haaranud seitse lauapalli.