Sten-Timmu SokkFoto: ALAR TRUU
28. august 2015, 21:05

Kahju! Eesti korvpallikoondis kaotas ka Bosnia ja Hertsegoviinale (3)

Eesti korvpallikoondis kaotas täna Horvaatias toimunud turniiril Bosnia ja Hertsegoviinale 76:85.

Eesti ei saanud avaveerandil mängu käima ning kümne minuti järel oli seis vastaste kasuks 21:11. Teisel veerandajal tegi Eesti 9:0 vahespurdi, kuid Bosnia ja Hertsegoviina vastas sellele kohe 8:0 vahespurdiga. Poolajavileks oli vastaste eduseis 41:32.

Kolmandal veerandajal suurendas Bosnia ja Hertsegoviina eduseisu vahepeal 16-punktiliseks. Eesti oli hädas Andrija Stipanoviciga, kes viskas teise poolaja esimese viie minutiga 13 punkti. Viimase kümne minuti eel juhtisid vastased 65:50.

Neljanda veerandaja alguses läks Bosnia ja Hertsegoviina mängu juhtima juba 70:50, kuid Eesti jõudis lõpu eel kuue punkti kaugusel 76:82. Lõppnumbrid olid meie kahjuks siiski 76:85.

Meie parim oli täna Sten-Timmu Sokk 19 punkti, kolme lauapalli ja viie resultatiivse sööduga. Erik Keedus ja Siim-Sander Vene lisasid 14 ja Janar Talts 13 punkti. Joosep Toome noppis kaheksa punkti kõrval ka kaheksa lauapalli. Stipanovic viskas võitjate kasuks 19 punkti.

Eesti lõpetas turniiri kolme kaotusega. Turniiri avapäeval jäädi väljakuperemeestele 63:66 ning eile jäädi Iisraelile alla 56:74.