Robert RoobaFoto: ALAR TRUU
Jäähoki
29. august 2015, 21:05

Rooba ja Liiviku klubi avas Meistrite liigas võiduarve

Eesti parimate hokimeeste Siim Liiviku ja Robert Rooba koduklubi Espoo Blues võitis täna kodujääl Meistrite liiga alagrupimängus 4:2 prantslaste Grenoblet.

Blues jäi küll 15. minutil 0:1 kaotusseisu, ent viskas nii teisel kui kolmandal kolmandikul kaks väravat ja läks 4:1 juhtima. Prantslased suutsid 10 minutit enne kohtumise lõppu küll ühe tagasi visata, kuid ei enamat.

Eestlased resultatiivuspunkte ei teeninud. Kolmandas viisikus mänginud Liivik sai kirja ühe, neljandasse viisikusse kuulunud Rooba viis pealeviset. Kokku saatis Blues litri vastaste värava poole teele 49 korral, Grenoble 16.

Blues on kahest mängust teenitud kolme punktiga alagrupis teisel kohal. Tšehhide Litvinov on lisaks Bluesile alistanud kahel korral ka Grenoble ning hoiab täisseduga (9 punkti) liidrikohta.

Bluesi järgmine Meistrite liiga lahing toimub 4. septembril Prantsusmaal, kus vastaseks taas Grenoble. Alagrupis pääsevad edasi kaks paremat.