31. august 2015, 07:00

Leedu röövis Eestilt võidutrofee (1)

Pettumus pesitses Eesti naiste jalgpallikoondise hinges eile pärast 1:1 lõppenud matši Leeduga. Seda seetõttu, et viik jättis meie naiskonna ilma neljandast järjestikusest Balti turniiri võidutrofeest.

Nukramaks muudab väravate vahe tõttu (Leedu alistas Läti 3:0, meie 1:0) käest libisenud karika seegi, et viimati õnnestus leedulannadel meie võrku sahistada viis aastat (!) tagasi. Eilse mängu, mida eestlannad täielikult domineerisid, 56. minutil suutis Rita Mažukelyte kauni kaarpalliga väravasuul seisnud Imbi Hoopi üllatada ning leedulannade võidutantsu esile manada. Kaotusseisu jäänuna mitmeid vahetusi teinud ja lõpuks isegi kolmese kaitseliini peale lülitunud Eesti suutis 85. minutil Katrin Loo jala läbi küll ühe tagasi lüüa, ent võiduvärav jäigi löömata.