Sander Puri mängis Eesti koondise eest viimati 2014. aasta 31. mail. Eile oli ta enam kui aastase pausi järel taas rahvusmeeskonna juures. Mõtlikust ilmest ei tasu lasta end petta – Puri nautis tuttavas keskkonnas taasviibimist täiega. Foto: Arno Saar
Ott Järvela 1. september 2015 07:00
Sander Puri on enam kui aastase pausi järel tagasi Eesti jalgpallikoondises. 2014 suve hakul tõsiselt vigastada saanud poolkaitsja naasis peatreener Magnus Pehrssoni huviorbiiti seoses söakate esitustega Iirimaa kõrgliigaklubis Sligo Rovers.

Iirimaa kõrgliigaklubis Sligo Rovers.

2008. aasta novembris patsutas Kuressaare staadionihoone kitsas fuajees Sander Purile õlale ja andis noormeest usutlema asunud ajakirjanikele konkreetse käsu: "Sellest mehest kirjutage! Temast tuleb vägev mängija!"

Hooaeg 2009 oligi väga lubav (sh terve rahvusstaadioni rõkkama pannud Kaka’lt palli äravõtmise episood) ning 2010 siirdus Puri suurte lootuste saatel välismaale. Oodatud läbilööki aga ei järgnenud. Nii Larissas (Kreeka), Kielce Koronas (Poola), Papa Lombardis (Soome), St. Mirrenis (Šotimaa) kui ka York Citys (Inglismaa) kippus midagi nihu minema.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
  • võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99