Jalgpall

Mihkel Aksalu: jumal tänatud, et EM-unistus veel elus on 

Mart Treial, 2. september 2015 17:08
Mihkel AksaluFoto: LAURA OKS
Eesti koondise eelmises EM-valikmängus San Marino vastu väravasuul seisnud Mihkel Aksalu arvates peab meie koondis edasipääsulootuste säilitamiseks raudselt alistama laupäeval Leedu ja seejärel teisipäeval võõrsil Sloveenia koondise.

"Pluss tuleb loota, et eeldatavad favoriidid võidavad oma mängud," lisab Aksalu. "Inglismaa ja Šveits peavad võitma oma mängud, siis meil on võimalus. Jumal tänatud, et EM-unistus veel elus on."

"Esmases järjekorras lähme võitma Leedu mängu, siis vaatame sealt edasi. Fakt on see, et kõik mängijad on häälestunud selleks, et võita kõik järelejäänud mängud," kinnitab 30aastane Soome kõrgliigaklubi SJK puurivaht. "Kui kõik mängud on mängitud, siis loodetavasti oleme seal (vähemalt kolme hulgas - M.T.), aga eks seda näitab aeg.

Meeskond on kindlasti häälestunud selleks, et võita kõik järgnevad mängud. Seda saame näha laupäeval ja teisipäeval, kuidas meil täpselt läheb, aga me lähme võitma!"

E-grupi tabeliseis pärast kuut mängu: 1. Inglismaa 18 punkti, 2. Šveits 12, 3. Sloveenia 9, 4. Eesti 7, 5. Leedu 6, 6. San Marino 1.

Samal teemal

04.09.2015
Ott Järvela | Ennustus Eesti alg11 osas laupäevaseks EM-valikmänguks Leeduga
01.09.2015
Eesti - Leedu vutilahingu telepilt jõuab uskumatult eksootilistesse paikadesse
01.09.2015
Sander Puri: kindlust, et uuesti koondisesse kutsutakse, polnud. Pikisilmi ootamist samuti mitte. Aga tore on tagasi olla
31.08.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Sergei Zenjov Euroopa liigast: kaks meeskonda alagrupiturniiril on Aserbaidžaani jaoks kõva sõna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee