Kostja Vassiljevi jaoks oli tänane värav väga eriline.Foto: Laura Oks
5. september 2015, 22:33

NII SEE JUHTUS | Võidukad vutimehed ja sitked sõudjad kaalusid kossumasenduse üles (10)

5. september oli spordis väga tihe. Esmalt võitis Eesti neljapaat sõudmise MMil pronksmedali, siis sai korvpallikoondis õudse kolaka Tšehhi käest ja õhtu lõpetuseks alistas jalgpallikoondis EM-valiksarjas 1:0 Leedu.
22:32
20:51

MÄNG ON LÄBI! Eesti võtab ülimagusa 1:0 võidu tänu Kostja Vassiljevi suurepärasele väravale. See on võit, ma ütlen, see on võit!

20:49

Eesti viimane vahetus: Siim Luts sisse, Vassiljev välja. Aitäh, Kostja.

20:47

Kohtumisele on lisatud kolm minutit.

20:43

Ja Eesti teine vahetus: Ats Purje välja, Sander Puri sisse. Atsilt hea mäng, pole midagi öelda.

20:38

Väsimus võtab meestes võimust, nii Zenjov kui Aleksandr Dmitrijev tunduvad olevat läbi kui läti raha.

20:37

ZENJOV! Suurepärane kaitsetöö väravasöödu andjalt, kes leedulaste imelise võimaluse kehaga blokeerib.

20:36

Muide, Vassiljevi värav oli tema koondisekarjääri 20., mänge on ta pidanud neli korda rohkem.

20:35

Kostja värav oli teile, truud fännid!

20:34

Õigus tal on! Kostja oli enne väravat keskpärane, aga see ei huvita enam kedagi.

20:33

Kostja ei suuda väravat ise ka ära uskuda.

20:31
20:29

EESTI JUHIB! Karol Mets saadab pika palli Sergei Zenjovi suunas, kes mänguvahendi ka omaks võtab. Zenjov liigub palliga sisse, kuid jätab palli Vassiljevile, kes mänguvahendi probleemideta lati alla lööb! SUPER!

20:28

OLEMAS!

20:25

Täna on Lillekülas mängu jälgimas 6621 inimest.

20:24

Eesti teeb esimese vahetuse, Ken Kallaste asendab Joel Lindperet.

20:21
KORVPALL, Ville Arike, Riia

Läti koondis oli enne viimast veerandit Belgia vastu taga 51:52, kuid näitas seejärel, kuidas Eesti homse vastase vastu mängima peab, võites 78:67. Suurt rolli mängis ka kalevlane Rolands Freimanis, kes oli terve otsustava perioodi väljakul ning kogus 8 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisöötu.

20:17

Ats Purje on olnud väga aktiivne ning tema käes oli ka meie parim võimalus, kuid Leedu kaitsjad jõudsid viimasel hetkel jaole ning klaarisid palli joonelt.

20:15

Joel Lindpere on täna olnud võitlust täis!

20:14

HEA VÕIMALUS! Arvydas Novikovas mängib väga hästi löögile Fiodor Cernychi, kes meie kaitsjate poolt vasakus ääres vabaks oli jäetud. Kuigi Cernych pidi palli vaid raami lööma, saadab ta selle mõne meetri pealt korralikult üle.