Sõudmine

Matti Killing MM-pronksist: võtsime hooajast maksimumi! 

Mart Treial, 5. september 2015 17:14
Matti KillingFoto: LAURA OKS
Sõudjate treener Matti Killing sõnas tunnike pärast paarisaeruliste neljapaatide MM-finaali, et eestlaste võidetud pronks oli täna maksimum.

„Seda oli tegelikult hooaja pealt juba näha," lausus Killing tunnike pärast rõõmsat finišit. "Seda näitab tavaliselt Luzern (Eesti sai sealsel MK-etapil 3. koha - M.T.). Luzernis, kui Austraalia sõitis õiges koosseisus, siis jäime neile alla.

Kui finaalis haige eessõudja asemel istus teine, siis nad muidugi ei olnud enam see kamanda. Sellega ma arvestasin ja arvan, et võtsime maksimumi sellest hooajast selle lühikese ajaga (täna pronksi võitnud nelik istus ühte paati kolm kuud tagasi - M.T.)."

Enne tänast võitsid Eesti sõudjad MMil viimati medali aastal 2009, kui samuti pronksise autasu tõid koju Kaspar Taimsoo ja Allar Raja, kes sõudsid toona paarisaerulises kahepaadis. „Põud on läbi, nüüd hakkame sihtima Rio oma!" kõlas Killingu rahulolev kommentaar.

Samal teemal

12.01.2016
Olümpiaks valmistuvad sõudjad lendasid Portugali treeningbaasi, mille ehitamist juhendas Matti Killing
23.11.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Allar Raja Rio de Janeiro olümpiaoludest: eks kalad lükkavad mujalgi kõhud taeva poole. Meie ei pabista!
08.09.2015
Sõudepronks Allar Raja abiellub: tõenäoliselt viimased 12 vaba päeva veel, siis on game over
07.09.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Tõnu Endrekson: olümpiapileti saamine on juba väga suur saavutus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee