Korvpalli teema jätaks teise pealkirja alla kommida Anett on super tubli tydruk, kes tennisemaailmas laineid lööb !!!
Pealkiri viitab tennisele6. september 2015, 23:08
pealik Bromden6. september 2015, 22:52
vastutajad vastutavad6. september 2015, 18:11
Ratas juhib korvpalli arengut Eestis. Kõva tase, nagu näha.
Titl6. september 2015, 17:47
Ütleme ausalt eestil ei ole mõtet punnitada,tulgu koju ja saagu vähemalt 0:20 tehniline kaotus kirja.mina küll ei näe et eesti saaks alagruppist edasi sest eesti mängis sita mängu,häbi olgu mis nad tegid terve suve.
aga6. september 2015, 21:51
Mis Sina siin punnitad?
korv7. september 2015, 06:21
Ootan huviga mängu Leeduga saab jälle nalja.
Raix6. september 2015, 17:43
Miinus 29 ehk äkki, mitte miinus 27? 84-55=29 :)
Fänn6. september 2015, 17:42
Arvasin siiani, et minu silmad ei näe jubedamat mängu, kui see oli sõpruskohtumine Itaaliaga, mil mindi poolajal pausile seisul 5:34 aga kui EM finaalturniiril on seis poolaja lõpuks 2:22 siis on kuskil väga suur auk sees... Isegi naerma ei ajanud...
Äkki mehed tulete koju ära???
6. september 2015, 17:40
No mida kuradit.... Arvasin, et hulleim mäng mida minu silmad oma elu jooksul pidid nägema, oli siis kui sõpruskohtumisel Itaaliaga kaotati 5:34 aga kui EM finaalturniiril 2:22 poolajal juba vahe sisse lasti, siis mõtlesin küll, et miskit on ikka mäda.... Isegi naerma ei ajanud!
Äkki mehed tulete koju ära ???
pallur6. september 2015, 17:26
Peatreener Soku taktika ei toimi,Sõber peaks juhtimise üle võtma! Meeskonna vaimsus on null,väljakul on sunnitöölised. Piinlik on juba vaadata.
Palagan6. september 2015, 17:39
Kogu tuhh läks eestlastel mängude eelse palagani peale ära. Trenni oleks vaja teha, mitte kinos popcorni õgida ja pressikatel idiootseid lubadusi anda, Ma ütlesin kohe, et ärge võtke Veideka naist kaasa see võtab Rainil viimasegi tilga välja.
palat nr.96. september 2015, 17:26
pärast eilset mängu ütles talts, et igast si....tuleb midagi head leida,kui suur see sit..hunnik on , et ikka ei leia, tiit sokk kohalt maha,ta kuld on ajalugu, aeg on edasi läinud
jama jah6. september 2015, 17:25
See pole Eesti koondis. 2 täiesti arusaamatut mängu, 1 mängu vaatamise lõpetasin 25 minutil kuskil ja täna poolajal. Ei taha oma silmi uskuda ja pärast ka mingeid mängujärgseid kokkuvõtteid lugeda.
punktide poolest6. september 2015, 17:24
Peab tõdema, et see esimene saun jääb kõige viisakamaks
Korvpall6. september 2015, 17:07
Meenutan, kui saime finaalturniirile, hakati kohe planeerima kontrollmänge turniirieelsele suvele, Island, Filipiinid jne. Meeskonnal puudub vaim, psühholoogiline ettevalmistus täielikult. Meie kuulsate teenetega korvpallurite ring koondise treenerina peaks olema täis, võib-olla veel Kangur tulevikus. Tegelikult võiks mõelda juba tõelisele koondise treenerile välismaalt. Jalgpalli ja mõnes mõttes ka võrkpallis on näide olemas, tuleks kaaluda. Tippmängija on tippmängija, kuid mitte ALATI treener.
Eestlane on alati laisk6. september 2015, 17:42
Salumets andis poistele rõivistus vitsa ka kui vaja ja tuldi liidu meistriks. Meie Sokk hoiab oma sokukesi na si2ta pilpa peal. Poisikesed mängida ei oska, aga tänu isale koondises. Kas meil on taas turismireisiga tegu?
jama6. september 2015, 19:14
Röökimine ise ei anna midagi. Võrkpallis on täna eestlastel väga taktikaline treener, kes mõistab mängu ja annab meestele väga konkreetsed juhised, mitte ei röögi platsi ääres. Ja mehed mängivad nagu kulda!
kummik6. september 2015, 16:41
Ajage kõik sokud minema,kari troppe.
Täiesti6. september 2015, 17:42
Nōus, Ega nimi Sokk tähenda seda et kohe koondisemees aga meil nii on......
maeitea6. september 2015, 16:32
vanasti tuli kolme sammu pealt korvi visata!
6. september 2015, 16:28
muud üle ei jää sokk tehku avaldus ,katkestaku see turniir,tõesti ,ni persses pole eesti korvpall olnud
Aga6. september 2015, 17:43
Sokk tōi alliku alles viimstel minutitel......miks.....
Tossupall6. september 2015, 16:19
Pole Ullu. Neljandal veerandil vista me 60 punni ja lammutame Belgia laiali. Edasi viskame vaid Hullu.
pOLE ULLU NEHH! tOOME KLUBIDESSE IKKA VÄLISMÄNGIJAID JA KORVPALL SUREB!6. september 2015, 17:21
Mida soovidagi, mäng on meeste tasemel, nii umbes Lõssovi-Kullami-Kruusi jt. aegade tasemel. Kodune korvpall on ülespuhutult põnev - näiteks selline kui Eesti mv hüppaksid 7.00 kuni 7.55 kaugust. mitte enam. Muidugi on omavaheline kemplemine ka põnev, aga taset ju pole. Korvpalli aitavad suretata kindlasti sisse toodud leegionärid, needki keskmikud.
6. september 2015, 16:12
jummal mis toimub
sokk tuleb koos poegadega minema lüüa eesti koondisest
see sokk ei tea enam midagi
persse sokk sokkudega
6. september 2015, 16:10
oh häda vaadake meie mehed patsutavad palli jube sokk treener ,see vend tuleb eemaldada
andrus ([email protected])6. september 2015, 16:09
no sokk peaks kindlasti peatreeneri kohalt kaduma, õiglane oleks ka kui korvpalliliidu juhatus tagasi astuks. sellist häbi pole tõesti kunagi veel tundnud
est6. september 2015, 17:59
täitsa nõus, juhatusest tuleb alustada. See Ratas oma ümmarguse jutuga juhib meie korvpalli sohu. RAtase kesiklik mõtteviis - keegi peab midagi tegema, keegi peab andma raha, keegi segab ja on paha jne., jne, see on haige ja hukatuslik arusaam elust ja täna on näha kuhu oleme jõudnud - masendav, piinlik, häbi. Vaja oleks uut ja optimistlikku juhatust kellel selged tegevuskavad ja eesmärgid.
est26. september 2015, 18:58
Koondisele anti ettevalmistuseks tingimused, toodi fännid Riiasse kohale. Mida Ratas oleks veel pidanud tegema? Korve viskama minema? Korvpall elab kuninglikult!
toomas6. september 2015, 16:03
Täiesti perses... kuradi koolipoisid.. õudne! Õppige palli püüdma trennis
Andrus ([email protected])6. september 2015, 15:56
:D ei tea kas 40 punkti ikka tuleb kokku mängu lõpuks. uskumatu!!!!
Mis see sinu asi on?6. september 2015, 15:46
Ei tee nad midagi täna! Pettumus nagu alati.......
Jan6. september 2015, 15:45
EI paranda nad midagi.Võistlustel alati halvasti mänginud.
Andrus ([email protected])6. september 2015, 15:38
eesti esimesed punktid alles neljandal minutil ja vahe juba 8 punkti belgia kasuks. ma ei saa aru, mida eesti "korvpallurid" sinna riiasse üldse otsisid?
kp6. september 2015, 15:36
mis see link oli internetis vaatamiseks ?
pallur6. september 2015, 13:43
Sellisel tasemel peab olema supervend,et 175cm ja 182cm pikkused mängujuhid suudaksid mängu üleval hoida! Vastas on 200cm pikkused kaitsemängijad. Need ametlikult antud pikkused on puhas bluff.
seda et6. september 2015, 12:41
kindel on, et mängus belgiaga saavutab estoonia koha kahe parema seas
Küsimus6. september 2015, 11:43
kui mängujuht jookseb palliga oidevalt korvi alla,siis miks on teised mehed platsil vajalikud?Midagi oli ikka väga mäda palliplatsil.
Tik Taq6. september 2015, 13:53