Eesti ja Leedu jalgpalliajakirjanike meeskonnad enne laupäevast sõpruskohtumist.Foto: Mihkel Uiboleht
6. september 2015, 15:42

Eesti jalgpalliajakirjanikud said Leedu kolleegidelt napi kaotuse

Eesti jalgpalliajakirjanike meeskond FC Cosmos pidas laupäeval sõpruskohtumise Leedu kolleegidega. Mullu oktoobris Vilniuses saadud 1:3 kaotuse eest revanši võtta ei õnnestunud, sest Leedu võitis haarava lahingu 6:4.

Lillekülas, Sportland Arenal peetud kohtumist asus Eesti 10. minutiks tänu Rasmus Raidla ja Kaarel Tälli väravatele 2:0 juhtima, aga Leedu jõudis poolaja keskel viigini. Avapoolaja viimasel minutil viis Raidla Eesti taas 3:2 juhtima. Teist poolaega alustasid paremini Leedu ajakirjanikud, kes haarasid 4:3 eduseisu. Tiit Liblik viigistas, aga kaks minutit enne lõpuvilet sündis Leedu oivalisest kauglöögist 5:4. Eesti võttis seejärel viiki püüdes rohkelt riske ning Leedu realiseeris ühe kontrarünnaku 6:4 tabamuseks.

Eesti jalgpalliajakirjanike meeskonnas mängisid Madis Kalvet, Kristjan Jaak Kangur, Kaarel Täll (Postimees), Andres Vaher, Rasmus Raidla (Delfi), Andrian Tšeremenin, Joosep Susi (Eesti Raadio), Raul Ojassaar, Ivar Lepik, Kristjan Remmelkoor, Tiit Liblik (Soccernet), Henry Rull, Mart Treial, Sander Jürjens (Õhtuleht). Mänguaeg oli 2x35 minutit, kohtumist vilistas Ott Järvela (Õhtuleht).

Eesti jalgpalliajakirjanike meeskond tänab kohtumise korraldamisel osutatud abi eest Eesti Jalgpalli Liitu.