Kristjan Kangur ja Tiit Sokk.Foto: Aldo Luud
Korvpalli EM 2015
7. september 2015, 07:00

Kas harjutada on vaja? Sokk räägib üht, Kangur teist juttu (17)

Riiga ilusa elamuse järele sõitnud Eesti korvpallifännid pole kulutatud eurode eest soovitud emotsioone saanud. Kui laupäeval kaotati tšehhidele 23, siis eile Belgiale 29 punktiga. Eile vilistasid tuhanded fännid juba poolajal meeskonna välja.

Mis siis on toimunud? Avapäeval tegutses Tšehhi koondis eestlaste vastu väga hästi, ei lasknud meie meestel visata mugavatelt kohtadelt ning juhtis juba pärast kolmandat veerandaega 64:35 (lõppseis 80:57). Kui tundus, et hullemaks enam minna ei saa, siis sai küll – eile oldi 17. minutil taga 11:44 (kokku 55:84)...

Kommentaarid on liigsed. Ka mõlemas kohtumises Eesti suurimaks korvikütiks kerkinud Siim-Sander Vene laiutas pärast teist kohtumist ajakirjanike juurde jõudes esmalt käsi ja tõdes, et niisuguse mängu peale ei olegi midagi tarka kosta.