Eesti koondis kohtub LeedugaFoto: ALdo Luud
Korvpalli EM 2015
10. september 2015, 00:28

NII SEE JUHTUS | USKUMATU MÄNG! Eesti kaotas mehise võitluse järel napilt Leedule (17)

Tänase päeva tähtsaim spordisündmus eestlaste jaoks leidis loomulikult aset Riias, kus korvpallikoondis alistus mehise võitluse järel napilt, 62:64 Leedule. Päeva masendavaim uudis tuli aga prantsusmaalt, kui Kaia Kanepi kaotas ITF-turniiril maailma 494. reketile Amra Sadikovicile.
00:31

Oeh! Uneaeg! Leedu võidukorvi saab vaadata aga SIIT. Homme läheb paremini!

00:27
00:01

Aitäh, mehed!

23:47
23:46

Janar Talts: "See oli meile väga raske mäng ning me ei olnud sellises õnnesärgis kui Leedu. Homme on mäng elu ja surma peale, peame unustama tänase!"

23:35

Tiit Sokk on mõistetavalt napisõnaline: "Need kaks punkti jäävad kripeldama. Muud siin pole, kaotasime. Halb tunne on," sõnas ta vahetult pärast mängu.

23:24
Merili Luuk, Riia

EBAÕNN! PEAAEGU OLI KÄES! Eesti kaotab uskumatu lahingu järel 62:64 Leedule. See ilmatu võitlus, mida meeskond näitab Leedu vastu.. Homme on võimalus Läti vastu, aga see jääb küll kripeldama

23:22

SEE EI OLE REAALNE! Eesti kaotab rünnakul palli ning Maciulis tabab 2,4 sekundit enne lõppu korvi alt! 62:64. No ei saa niimoodi.....

23:20

28,4 sekundit enne lõppu viigistab Leedu 62:62.

23:19

Eesti hoiab tugevasi kaitset. Minut enne lõppu ollakse ees 62:60. On #Meiemäng või ei ole? Aga sooritus on võimsamast võimsam!

23:16
23:15

2.31 enne lõppu saab ka Arbet neljanda vea - Venel samuti neli viga. Oi, kui närviline see lõpp on...

23:12

Aiai, kangelane Talts viie veaga väljas. Mees toonud siiski 20 punkti, aplaus! Aplaus!

23:10

"Rahvas, elage veelgi kaasa! " ärgitab Jüri Ratas. Arena Riga elab ja hingab praegu eestlaste taktis, leedulased tahaks häbi pärast juba maha surra. Eesti on 7 punktiga ees 62:55, neli minutit närvipinget ees.

23:07
23:06

Loogiline ka, et Leedu võtab siit mõttepausi: Janar Talts on pidurdamatu ning kolmene on taas teel! Eesti juhib 5 minutit enne lõppu 58:54.

23:04
23:02

Vot selliseid võtteid kasutab Simas Leedu vastu võitlemisel! Ja kasu sellest on!

23:01

"Võitle, Eesti, võitle!" kajab kaunilt üle mängusaali, leedulased elavnevad vaid siis kui korraks nende käes pall on. 55:53, Eesti kaheksa minutit enne lõppu ees.