Korvpalli EM 2015

Sten-Timmu Sokk: fännid tahavad mängijaid võitlemas näha 

Ville Arike, 10. september 2015 07:00
VÕIDU PÜÜDMINE: Eesti korvpallikoondis kohtus eile õhtul Leeduga (tulemust vaata sport.ohtuleht.ee), ent meie edasipääsušansse arvestades tohtis ka kaotada - sel juhul viiks täna kell 18.30 algavas mängus Lätist jagu saamine Eesti igal juhul Prantsusmaal toimuvasse play-off’i.Foto: Aldo Luud

Eesti korvpallikoondise mängujuht Sten-Timmu Sokk andis pärast kolmandat mängupäeva intervjuu Euroopa korvpalliliidu kodulehele, kus ütles muuhulgas, et Riiga kaasa elama tulnud fännid ei nõua tingimata võite, vaid nad tahavad mängijaid võitlemas näha.

FIBA Europe’i sulemees Joe Hewison alustas oma lugu tõdemusega, et pärast esmaspäeval saadud ajaloolist võitu Ukraina üle olid Eesti mängijad pigem tagasihoidlikud kui rõõmustasid. "Tiit Soku meeskond oli tundmatuseni muutunud võrreldes Tšehhile ja Belgiale kindlalt alla jäänuga ning näitas fantastilist tiimitööd. Tuhanded Eesti fännid näitasid oma rõõmu nii Arena Rigal kui ka sellest väljaspool, kuid Sten Sokk polnud kolmanda mängu eelset frustratsioonist veel unustanud," kirjutas Hewison.

"Ärge saage minust valesti aru, võit on suurepärane, kuid kaks kaotust rõhuvad siiani kõvasti mu õlgadele ja ma ei tunne täit rahulolu," ütles peatreener Tiit Soku poeg. "Tulime siia EM-finaalturniiri kogemuseta, meie nimekiri näib paberil teistest veidi nõrgem, nii et kui vastased saavad end käima ja kindluse kätte, muutub meie olukord tõeliselt keeruliseks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.10.2015
Tanel vs Sten-Timmu Sokk, 5. VAATUS!
29.09.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Sten-Timmu Sokk Kalev/Cramoga liitumisest: umbropsu ei saa midagi teha!
10.09.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Janar Talts: sigakahju, et ei võitnud!
10.09.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Tiit Sokk: mängulõpp ongi loterii

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee