Korvpall Eesti - Läti Riias Arenas Tags: Arena, EM, Eesti, Korvpall, Läti, Riia, koondis, meeskondFoto: Aldo Luud
Korvpalli EM 2015
10. september 2015, 22:09

NII SEE JUHTUS | GALERII: Poolaja võitnud Eesti kaotas Lätile ning minetas edasipääsuvõimaluse (18)

Tänase spordipäeva peamiseks sündmuseks on Läti ja Eesti korvpallilahing, millega saab lõpu ka Riias toimuv D-alagrupiturniir. Tähelepanu saavad ka jalgpall, tennis, ralli ja maadlus, kus on võistlustules mitmed meie sportlased. Püsige lainel!
23:35

Eesti EM on küll lõppenud, kuid võistlus ise loomulikult jätkub. Õhtu viimases mängus on praegu väljakul Leedu ja Tšehhi ning tšehhid juhivad 37:27! Kui nad ka võidaksid, tähendaks see, et kui Eesti oleks eile võitnud Leedut, pääseks Eesti play-off'i ja Leedu jääks välja... Oh "oleksid"...

21:20

"Mees, mõistad, mis ma just ära tegin?!?" Läti koondisel on rõõmupidu, Rolands Freimanis loodab, et Eesti fännid lasevad ta ikka veel oma südamesse.

20:50
20:31

Tiit Sokk: "Alustasime hästi, meie poolt super esimene poolaeg. Jäime nende maa-alasse kinni, ei suutnud leida häid viskekohti ning ei lahendanud probleeme valesöötudega. See ongi kõik. Pole tähtis, kes alustab hästi, olulisem on see, kes lõpetab!"

20:15

20:11

Eesti kaotab 64:75. Pärast uskumatult võimsat poolaega, mõtleb Eesti üle ning kolmanda veerandaja mannetust enam päästa ei suudeta. Siiski, aitäh!

20:09
Merili Luuk, Riia

Lätlased asuvad juba tähistama, see on tõesti magus.

20:09

Mis kord juba käest läheb, seda tagasi ei saa - vähemalt Eesti vanasõna see on, sest lätlased selliseid asju ei korralda. Kuigi Kanguril oli veel aega oma viset sättida, jääb kolmepunktivise veidi nõrgaks ning vastutasuks teeb kontserdi Strelnieks. 47 sekundit ning 10 punkti on vahet. Head aega, Prantsusmaa!

20:03

Nojah, alustasime +11ga ning nüüd oleme ise -11. Rohkem kommentaare pole vaja.

20:01
19:59

Arbetile neljas viga, Taltsil neljas viga. 5 minutit mängu lõpuni, meil on pikki vaja!

19:57
Merili Luuk

Ja eestlastele järgmine kaotus otsa: Sten Sokk langeb viie veaga pingile. 6 minutit mängu lõpuni, vahe neli punkti.

19:55

Lätlastele tuleb üks kaotus õnneks varem kui eestlastele: Freimanis langeb Vene kukutamise tõttu viie veaga pingile. Kalevlane aitas meeskonda 11 punktiga.

19:49

Mehed, tehke ära nüüd! Veerandaeg kaotatakse 5:22! Vot see on auk!

19:48
19:47

Kui ka muudmoodi ei saa, siis vähemalt Talts toob vabavisetest punktid ära, aga 7.30 ilma korvita olla on ikka muserdavast muserdavam. Eriti kui sellest sõltub pääs 16 parema hulka. 49: 53, veerandit mängida 30 sekundit.