Korvpalli EM 2015

Korvpallurite naised EMil: muidugi oli raske! (16)

Merili Luuk, Riia, 12. september 2015, 07:00
SUURIM TUGI: Erik Keeduse tüdruksõber Susan Keinast (vasakul) ja Siim-Sander Vene teinepool Ele-Riin Tammik olid nädala Riias oma armastatutele kaasa elamas. Foto: Aldo Luud

Eesti meeste korvpalli­koondis lõpetas EM-finaalturniiri ühe võidu ja nelja kaotusega ning pääses pausile. Samamoodi saavad närve puhata nende lähedased, kes on terve suve olnud suure tähelepanu all.

Siim-Sander Vene elukaaslane Ele-Riin Tammik ning Erik Keeduse teinepool Susan Keinast teavad korvpallielu läbi ja lõhki – Tammik teenis maikuus Kaunase Hoptrans-Sirenose koosseisus Leedu karikavõistlustel pronksmedali, kooliajal korvpalli mänginud Keinast on nüüdseks fitnesstreener. Kuid enim närvikõdi tekitas neile möödunud suvi, kui nende armastatud pääsesid Eestit esindama EM-finaalturniirile Riiga.

"Ele-Riin teadis niikuinii, et Siim EMile saab, kuid meil oli ju viimase hetkeni ootusärevus õhus, kas Erik pääseb koondisesse. Sisimas teadsin ikka, et ta siia jõuab. Ele-Riinil oli kodu Riias juba olemas, sain tema kaitsva tiiva alla," lausub Susan, et rahustas end sõbranna toel maha.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14. november 2016, 10:48
PALJU ÕNNE! Eesti korvpallikoondislane sai isaks!
6. november 2015, 23:11
FOTOUUDIS | Siim-Sander Vene tüdruksõber sai Barcelona superstaari pildile
14. september 2015, 07:00
Eesti jõudis Euroopa 20 parema sekka. Mida on loota järgmisest EM-tsüklist?
11. september 2015, 00:18
Korvpalli EM: Hispaania pääses üle noatera play-off'i, 16 paremat selgunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee