Pärnu keskkaitsja Karl PalatuFoto: TIINA KÕRTSINI
12. september 2015, 11:31

VIDEO | Kalju suluseisulõks, mis lõppes Pärnu võiduväravaga

Eesti jalgpalli meistriliiga tabeli viimane meeskond Pärnu linnameeskond šokeeris eile koduväljakul 2:1 võiduga Nõmme Kaljut ning lõpetas nende tiitliunistused.

Kristian Lenk viis pärnakad 13. minutil juhtima. Keskkaitsja Alo Bärengrub suutis 65. minutil mänguseisu viigistada, ent mitmest heast võimalusest hoolimata Kalju lisa ei tootnud.

Võimaluste raiskamine maksis pealinlastele kätte 81. minutil, kui Pärnu ääreründaja Anton Issakov lõpetas rahulikult kodumeeskonna kolm versus üks kontrarünnaku. Säärane ülekaal tekkis, sest Kalju kaitseliin üritas Taavi Lauritsale suluseisulõksu teha, ent olukorra läbi hammustanud Laurits jäi olukorras passiivseks ja nii leidiski Vitali Teleš end vastamisi kolme Pärnu ründajaga.