ÜLIPÕNEV KODUNE VUTILIIGA: Flora alistas Sillamäe ning kangutas Levadia lõpuks liidrikohalt

Toimetas Henry Rull, 12. september 2015, 18:56
Flora fännidel on põhjust käed taeva poole tõsta: nende lemmikud on meistriliiga liidrid! ALAR TRUU
Eesti jalgpalli meistriliiga 28. voorus võitis Tallinna Flora 3:1 Sillamäe Kalevit ning tõusis tabeliliidriks.

Flora kaotas enne tänast samuti pealinna klubile Levadia kahe punktiga, kuid kuna valitsevad tšempionid kaotasid koduväljakul 0:1 Narva Transile, oli Norbert Hurda hoolealustel imeline võimalus ise liiga tippu tõusta.

Mäng ei alanud Florale paljutõotavalt, kuna 34. minutil viis Igor Tšeminava Ida-Virumaalt Tallinnasse sõitnud külalised ette. Poolaja viimasel minutil suutis kaitsja Nikita Baranov siiski tabloole viigi seada.

Teisel poolajal jättis Flora võidu vormistamise hilja peale, kuna veel kümmekond minutit enne lõppu säras tablool skoor 1:1. 84. minutil lõi oma mängu teise värava Tšeminava, kuid Sillamäe kahjuks valesse väravasse. Kuus minutit hiljem vormistas Joonas Tamm lõppskoori.

Floral on nüüd tabeliliidrina koos 63 punkti, Marko Kristali juhendatavatel on kirjas silm vähem. Kolmandat kohta hoiab eile Pärnu Linnameeskonnale kaotanud Nõmme Kalju, kes on kogunud 56 punkti. Hooaja lõpuni on kaheksa kohtumist.