Manchester United võitis Liverpooli 3:1.Foto: OLI SCARFF
12. september 2015, 21:23

Inglismaa Premier League'i 5. vooru keskses kohtumises võitis Manchester United 3:1 Liverpooli. Kohtumises tegi Unitedi debüüdi maailma kõige kallim teismeline Anthony Martial, kes läheb Punastele Kuraditele maksma kuni 85 miljonit eurot.

19aastane prantslane liitus Unitediga üleminekuakna viimasel päeval kodumaa klubist AS Monaco. Täna tuli ääremängija Martial platsile 65. minutil ründava poolkaitsja Juan Mata asemele ning rõõmustas 86. minutil fänne väravaga.

Martiali kõrval lõid Louis van Gaali hoolealuste väravad keskkaitsja Daley Blind ning poolkaitsja Ander Herrera, kes realiseeris paarkümmend minutit enne lõppu penalti. Liverpooli auvärava tõi üliefektse käärlöögiga tabloole Christian Benteke.

United tõusis võiduga tabeli 2. reale. Täiseduga jätkavast Manchester Cityst jäävad Punased Kuradid maha viie silmaga. Liverpool jätkab pelga seitsme punktiga 9. positsioonil.