Bojan BogdanovicFoto: Coudert/Sportsvision/SIPA
13. september 2015, 23:55

NII SEE JUHTUS | Sport 13. septembril: korvpalli EM ja kergejõustik

Tänaseks suureks spordipeoks oli Tallinnas toimunud SEB Maraton. Gerd Kanter sai teise koha Poolas toimunud kettaheitevõistlusel, Ott Tänak oli Austraalia MM-rallil kuues. Korvpalli EMil edenesid järgmisse ringi Tšehhi, Serbia, Itaalia ja Leedu.
23:55

Aitäh kõigile, kes meie otseülekannet jälgisid. Oleme taas teiega homme hommikul!

23:54
KORVPALLI EM

Vägev mäng! Gruusia juhtis korduvalt Leedu vastu, seejärel läks Leedu pikalt ette, kuid lasi lõpus vastased taas järgi. Jonas Maciulis oli see mees täpse käega, kes taas Leedu päästis. Lõppnumbrid 85:81, Maciuliselt 34 punkti!

23:25

Enne viimast veerandaega juhib Gruusia Leedut 62:61!

23:08
MAADLUS
23:03

Eesti korvpallikoondise eesliinimängija Reinar Hallik täiendab oma kirevat karjääri Ungariga, siirdudes Szombathely Falco ridadesse.

22:50

Poolaeg Prantsusmaal on lõppenud. Gruusia juhib kaheksandikfinaali Leedu vastu 40:39.

22:27
NFL

Ameerika jalgpalli profiliiga NFL esimeses voorus kohtub Margus Hundi koduklubi Cincinnati Bengals täna võõrsil Oakland Raidersiga. Hunt platsile ei pääse.

22:26

Hetkel on Norras käimas põnev duell: vastamisi on Enar Jääger (Valerenga) ja Karol Mets (Viking). Jääger lõi 64. minutil 2:2 viigivärava, kuid kolm minutit hiljem läks Viking taas juhtima. Hetkel on käimas matši 69. minut.

22:21
MAADLUS

Las Vegases pronksmedali võitnud Epp Mäe on tagasi Eestis! Vaata galeriid SIIT.

21:55
JALGRATTASPORT
21:24
KERGEJÕUSTIK

Odaviskaja Tanel Laanmäe sai Itaalias Rietis toimunud võistlusel 82.93-ga kolmanda koha. Võistluse võitis sakslane Lars Hamann 84.26-ga, teine oli jaapanlane Ryohei Arai 84.13-ga.

21:03

Itaalia on veerandfinaalis! See oli juba selge pärast 28:9 võidetud kolmandat veerandaega. Lõppnumbrid itaallaste kasuks 82:52, Alessandro Gentilelt 27 punkti. Vastast jäädakse ootama Leedu - Gruusia kohtumisest.

20:52
TENNIS
20:42

Kolme veerandaja järel juhib Itaalia Iisraeli vastu 68:39.

20:29
VÕRKPALL

Puchovis toimunud sõpruskohtumises alistas Slovakkia Eesti meeste võrkpallikoondise 3:1 (25:22, 19:25, 25:19, 25:23). Eile oli sama skooriga peale jäänud meie meeskond. Meie parim oli 17 punktiga Robert Täht.

20:13

Poolaeg lõppes Itaalia 40:30 eduseisul Iisraeli üle. Alessandro Gentilelt seni 12 punkti ja viis lauapalli.

19:46

Itaalia juhib avaveerandi järel kaheksandikfinaali Iisraeli vastu 22:13.

19:10

Gerd Kanter heitis Poolas toimunud võistlusel ketast 63.34 ning pidi leppima teise kohaga. Võistluse võitis Piotr Malachowski.

18:29

Itaalia Serie A tänased matšid on lõppenud tulemusega 2:2! Kohtusid Verona – Torino, Empoli – Napoli, Palermo – Carpi, Sassuolo – Atalanta. Õhtul on vastamisi Lazio – Udinese ning Inter – AC Milan!

18:26

Delighted to have signed on loan with Hibernian FC. Looking forward to my time here. Can't wait to get started.⚽️