Madridi Atletico ja Barcelona pidasid Hispaania pealinnas eile õhtul tulise lahingu.Foto: GERARD JULIEN
13. september 2015, 10:41

VIDEO JA GALERII | Neymar ja Messi kustutasid Fernando Torrese põhjustatud tulekahju

Eile hilisõhtul läksid Hispaania jalgpalli kõrgliiga 3. vooru keskses kohtumises vastamisi Madridi Atletico ja FC Barcelona, kellest viimane võitis mängu 2:1.

Liigahooaega kahe võiduga alustanud Luis Enrique hoolealused jäid Hispaania pealinnas pärast võitluslikku avapoolaega 51. minutil kaotusseisu, kui Fernando Torres Barcelona kaitsjate vahel ruumi leidis ning palli kindlalt võrku saatis.

Et Barcelonat kaotusest säästa, tulid meeskonnale appi nende kaks suurimat staari - Neymar ja Lionel Messi, kes vastavalt 55. ja 77. minutil Jan Oblaki üle mängisid.

Valitsev meister on pärast kolme vooru täiseduga liidrikohal, kahe punktiga jääb maha viharivaal Madridi Real. Täna on võimalik Barcelonaga ühele pulgale tõusta Celta Vigol ja Eibaril, mis madistavad vastavalt Las Palmase ja Malagaga.