Kergejõustik
13. september 2015, 16:32

10 km jooksu valitses Roman Fosti

Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni 10 kilomeetri distantsi võitis Roman Fosti ajaga 30.11, uuendades oma isiklikku rekordit nelja sekundiga.

"Soovisin joosta aega alla poole tunni ja enne viimast kilomeetrit olin õiges graafikus, kuid viimane kilomeeter läks raskeks. Maratoniväsimus on veel jalgades," rääkis pärast finišit esmakordselt SEB Tallinna Maratonil võidu saavutanud Roman Fosti.

Fosti järel tuli teiseks ukrainlane Nyzhnyk Mykola, kes lõpetas ajaga 30.55. Kolmandale kohale jäi eestlane Allar Lamp, kes läbis 10 kilomeetrit ajaga 30.59.

16. korda toimunud SEB Tallinna Maratoni Sügisjooksu naistearvestuses võttis esikoha Jekaterina Patjuk, joostes 10 kilomeetrit 33.51. Ajaga 34.57 tuli naistest teiseks Venemaa esindaja Natalia Sokolova. Liina Luik võttis 10 kilomeetri distantsil kolmanda koha, finišeerudes ajaga 35.16.