Leicester City mängijatel on põhjust rõõmustamiseksFoto: Darren Staples
13. september 2015, 22:00

Imeline teekond jätkub: Premier League'i üllataja tuli täna välja 0:2 kaotusseisust, võttis kolm punkti ja tõusis teiseks

Leicester City jalgpallimeeskond alistas täna Premier League'i viiendas voorus 0:2 kaotusseisust 3:2 Aston Villa ja tõusis tabelis teiseks.

Villa läks noorukese Jack Grealishi 39. minutil väravast matši 1:0 juhtima ning 63. minutil suurendas meeskonna edu kaheväravaliseks Carles Gil.

Seejärel algas lõpuspurt: Richie De Laet vähendas 72. minutil vahe minimaalseks, Jamie Vardy oli täpne kümme minutit hiljem ning võiduvärava lõi 89. minutil Nathan Dyer.

Leicester City'l on nüüd kirjas kolm võitu ja kaks viiki ning 11 punktiga hõivatakse Manchester City järel tabeli teine rida.

Tänases teises Premier League'i mängus võitis Tottenham Ryan Masoni tabamusest 1:0 Sunderlandi.