Jalgpall

Põnev põhi meistriliigas: Pärnu langetas Paide viimaseks (2)

Viljar Voog, Kaspar Koort, 15. september 2015, 07:00
VÕITLUSLIK: Pärnu Linnameeskonna kõik kolm vahetust Tartu Tammeka vastu olid tingitud vigastustest (pildil vajab tohterdamist Robert Kirss). Ometi oli just vahetusmees Taavi Laurits võiduvärava autoriks. Foto: Aldo Luud

Jalgpalli Eesti meistriliiga 29. vooru avasid eile õhtul Tartu Tammeka ja Pärnu Linnameeskond. Tamme staadionilt lahkusid võitjana külalised ning kerkisid hoobiga viimaselt tabelirealt seitsmendaks. Tartu seis on aga hapu.

Sealjuures tundus Pärnu võit suurema osa eilses mängust vähetõenäoline: koduvõistkond pani suvepealinlased korraliku surve alla, omas ohtralt väravavõimalusi ning Pärnu peatreener Marko Lelov ei saanud oma rivistuse seisu parandada ka taktikaliste vangerdustega – kõik kolm vahetust tuli teha vigastuste tõttu.

Hooaja algul piisanuks sellest Pärnu murdmiseks – esimese 23 mänguga teenisid suvepealinlased vaid 12 punkti. Ent kui pärnakad avastasid end järsku selg vastu seina ja silmitsi meistriliigast väljakukkumisega, on end kokku võetud ning viimase kuue mänguga saadud kolm võitu ja tehtud üks viik. Sealjuures alistati möödunud nädalavahetusel ka Nõmme Kalju, mis sai saatuslikuks vastaste peatreenerile Sergei Terehhovile.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. november 2015, 21:15
Kristjan Tiirik: tulimegi Pärnusse vaid võidu järele!
14. september 2015, 23:13
GALERII | Olelusvõitlus Eesti meistriliigas ehk kuidas Pärnu end põhjast välja kangutas
14. september 2015, 22:11
ÕHTULEHE VIDEO | Võidusoonele sattunud Pärnu peatreener Marko Lelov: hooaja lõpus lõikavad loorbereid tugevamad
14. september 2015, 22:00
ÕHTULEHE VIDEO | Kristjan Tiirik: paraku parem meeskond alati ei võida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee